بیانیه مدیرعامل موسسه پیرامون شهادت سپهبد سلیمانی

???? بیانیه ????
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
ولا تحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ
شهادت نگینی ارزشمند است که به هر کس ندهند.
ما اصحاب قرآن با اعتقاد به اینکه این بدن امانتی است که ز لطف حق برما ارزانی شده تا اورا به سوی بهترین جایگاه سوق دهیم و الوهیت جان ستاندن اورا در زمانی که خود بداند می ستاند.
کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَهُ الْمَوْتِ وَ إِنَّما تُوَفَّوْنَ أُجُورَکُمْ یَوْمَ الْقِیامَهِ.
هر کس مرگ را می‌چشد و شما پاداش خود را به طور کامل در روز قیامت خواهید گرفت.
و این رخت بر بستن را اله ، در قضا و قدر هر فرد قرار داده است.
ولی مرگ افتخار آفرین ، آن مرگیست ، که در راه او و اطاعت از اوامر او باشد .
و انسانی که این رفتن را اتمام حضور خود در محضر حق نمی داند،و نیز می داند و آرزوی قلبی دارد .که چه زیباست آدمی ، به لطف حق به بهترین نحو ، از این جهان فانی رخت ببند .و به جهان باقی بشتابد .لذا تلاش دارد که به چنین ارزشی لایق آید.
سردار سلیمانی که در نگاه او خشمی از جنایتکاران جهانی و استکبارخصوصا آمریکای جنایتکار، به وضوح دیده می شد. و با نامش تن شیاطین روزگار به لرزه می افتاد به چنین رخت بر بستنی آشنا و واقف بود وبا عشق آنرا بارها در سخنانش آرزو می کرد. و سرانجام امروز به آرزوی خود رسید و در بهترین مقام بستر مرگ ، یعنی شهادت در مسیر حق ، آرمید .و دست در ید دوستان هم رزمش قرار داد.
سردار ، شهادت بهترین هدیه ای بود که خداوند به یاران عرشی خوبش عنایت می کند .که شما توفیق کسب آنرا داشتی . این هدیه آسمانی برقامت زیبایت مبارک.
سردار شهادتت مبارک
به اطلاع تمامی قرآن دوستان می رساند در پی شهادت مظلومانه این بزرگ مرد تاریخ امشب جمعه مورخه ۱۳ دیماه ۹۸ همزمان با نماز مغرب عشا در مسجد امام صادق علیه السلام مقابل حسابی شمالی ۲ مراسم تجلیل از این مقام والای وارسته برگزار می شود.
لذا از همه شما اصحاب قرآن و قرآن دوستان خصوصا قرآن آموزان عزیز خواهشمند است جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم در این مجلس حضور به هم رسانده و بیعت خود را بااین ستاره های آسمانی تحکیم بخشید.
.منتطر حضور شما هستیم
آدینه
مدیر عامل موسسه وآموزشگاههای قرآنی صادقیه مشهد

 

Check Also

دعای ندبه مهدی یاوران ۳۱ تیر

➖🌺 💠اللهم عجل لولیک الفرج💠 ——–______________——-                موسسه قرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *