بیانیه مدیر عامل موسسه قرآنی صادقیه مشهد درخصوص سقوط هواپیمای اوکراینی

بیانیه مدیر عامل موسسه قرآنی صادقیه مشهد درخصوص سقوط هواپیمای اوکراینی
بصیرت عمار
بسم الله القاسم الجبارین
به نام خداوندی که نابود کننده ستم کاران است
اینجانب به عنوان یک خادم قرآن ،عترت و انقلاب با توجه به اتفاقات اخیر بر خود لازم دانستم مطالبی را در این خصوص بیان نمایم.
امید به اینکه شاید توانسته باشم از بارمسئولیت انقلابی خود که بر دوش هر انقلابی است کاسته وبه وظیفه ام تا حدی عمل نموده و نیز نسبت به وقایع اطرافم بی تفاوت نباشم .
واما حرف اول
بهتر است در ابتدا نگاهی داشته باشیم به خدمات پاسداران و عزیزان ما در سپاه. در این چهل سال انقلاب
۱٫ خدمت در کردستان، وجنوب کشور در هشت سال دفاع مقدس .
۲٫ درزمان حاکمیت پادشاهان عیاش و بی‌لیاقت قاجار و … چوجنگی اتفاق افتاد بخش‌هایی از کشور ایران به تاراج رفت ولی در دوران ۴۰ سال از انقلاب ذره ای از این خاک به دست متجاوزین نیفتاد چرا که سپاه مقابل هر تجاوزی ایستاد.
۳٫ ریشه‌کنی داعش و تکفیری‌ها به دست توانمند سپاهیان انقلاب که اگر چنین نمی شد الان می باید ناموس ما در بردگی اجنبی زانو خم می کرد.
۴٫ خدمات در حفظ امنیت داخلی کشوروایجاد اتحاد بین قومیتهای مختلف داخلی که نگذاشت فرصت طلبان به اهداف خود برسند.
۵٫ سرکوب آشوب گران داخلی در فتنه های مختلف .
۶٫ خدمات عمرانی سپاه در جایگاه های مختلف . مدرسه ، آب ، برق و…خصوصا در محرومیت زدایی
۷٫ در عرصه تعلیم وتربیت که باعث بالا بردن امنیت اجتماعی در جامعه شده ونیز تقویت نیروهای جهادی.
۸٫ پیشبرد وارتقا ادوات نظامی وبالا بردن رتبه قدرت نظامی در منطقه وجهان.
۹٫ از همه مهمتر تهدید وتحریم سپاه از طرف مزدوران آمریکایی همانها که به قول خود قدرت اول نظامی جهان هستند واین یعنی ترس از سپاه وقدرت او .
و در پایان حرف اول چنین می گویم .که، سپاه ،چشم بیدار انقلاب در همه صحنه ها بوده و هست. وجای بسی تامل است که ، چرا امروز اقلیتی غافل ،با حرفهای عبث وبیهوده آب به آسیاب دشمن می ریزند.
بگذارید مروری کنیم به یک سری از حرفهای صد من یک غاز ،و به علت و هدف از این حرفها . اشاراتی داشته باشیم. واما حرفهایی که زده شده وشاید بارها ما دوباره بشنویم.
 شعارهای ضد ولایت
دشمنان به خوبی می دانند که ولایت فقیه چطور در این چهل سال فتنه های آنان را با بیانات صریح و همراه با بصیرت خود نقش بر آب کرده.
دشمن می داند که اگر بتواند در ولایت خدشه وارد کند برگه برنده ای در دست خواهد داشت لذا در هر اغتشاشی یکی از شعارهایش تضعیف روحیه ولایت مداری در مردم ایران است که همیشه به یاس ونا امیدی تبدیل شده و مردم هوشمندانه تر در صحنه های انقلاب حضور پیدا کرده اند . و اتفاق اخیر هم مبرا از این نیست .

 پاره کردن عکس ارزشها(سلیمانی)
او پاره کرد. چرا که تحمل دیدن حماسه آفرینی مردم غیور را در تشیع پیکر سردار نداشت.
 دست آویز شدن به اتفاقات جامعه(امروز سقوط هواپیمای اوکراینی)با موارد ذیل
۱٫ دشمن دست آویز شد .به هم دردی با درد مندان این حادثه دردمند
بدانید اصل نفوذ مقدمه می خواهد وزمینه . چرا که می باید در ابتدا برای هرگونه اغتشاش بهانه داشت تا در ابتدا اعتراضی از سوی دیگران نباشد وجلوی آنها گرفته نشود واین در هر فعالیتی یک اصل محسوب می شود . لذا آنان التهاب هایی که در جامعه به وجود آمده را بهترین وسیله می دانند. که به دروغ ندای هم دردی با مخاطبان صدمه دیده در این التهاب را وسیله قرار دهند برای بیان افکار واهداف خود . اگر خوب نگاه کنید می بینید در طول این چند سال طریق استفاده از هر التهاب اول با هم دردی شروع می شود بعد ختم به یک گونه شعار وبرنامه شده است .و این قضیه اخیر هم مستثنیاز این فرمان نیست .
۲٫ دشمن دست آویز شد به کذاب خواندن همه انقلابیون ولایت مدار
در این راستا رسانه را به زیر چرخ انتقادات خود برده که در این سه روز دروغ می گفتند وبازه آنرا وسعت داده که در این چهل سال حماسه، اینان همیشه دروغ می گویند .
من شما را توصیه میکنم به کمی تفکر در تاریخ .در کجای تاریخ سراغ داریید که افراد یا قبیله ویا… کذاب باشند وچهل سال. ۱-دوام داشته باشند ۲-تحقیرنشوند ۳- موجب سرزنش دیگران واقع نشوند.
چه بسا که دروغ گو کم کم باعث می شود دیگران به او نگاه تحقیر آمیز داشته باشند .شما بگویید آیا در مورد انقلابیون چنین شده است؟
دروغ گو دچار فراموشی می شود وحرفهایش متغییر ،آیا نیروهای ولایتی وجهادی کجا سراغ داریید که اینگونه بوده اند .بلکه برعکس تمام آنهایی که چوب خط رفتار وگفتارشان ولایت مداری بوده ، همیشه گفتار و عملشان ثابت ویک گونه بوده است. به جز آنهایی که دچار بی بصیرتی شده و یا غافل از ولایت مداری گشته اند.
دروغ دچار پلیدی ها وزشتی ها می شود .شما خود قضاوت کنید ولایت مداران وانقلابیون جهادی از ابتدای انقلاب تا کنون که الان هم حضور دارند به کدام پلیدی رسوا شده اند .
کسی که دروغ بگوید اعتبار وآبروی او می رود .آیا نباید بعد از چهل سال این اتفاق بیفتد وآبرو برود هنوز هم یاوه گویان منتظر این اتفاقند چرا به خود نمی آیند ؟
دروغ ایمان را ویران می کند. آیا در افراد انقلابی چنین شده است ؟
دروغ گو مروت وجوانمردی ندارد .آیا شما جوانمرد تر وبا مروت تر از انقلابیون ولایتمدار ،با این همه خدمت در این جامعه سراغ داریید؟
بماند…
 دشمن تاخیر اعلام خبر سقوط هواپیما را ،بهانه ای برای سرکوب کردن انقلابیون قرار می دهد
یاوه گویان می گویند که انقلابیون یا سپاه نقشه داشته که واقعیت را نگویند .ولی نشد که نگویند.
وبرای خود دلایل نشد نگویند را چنین بازگو می کنند.
۱٫ امدن کارشناس ها از کشور دیگر
آیا کارشناسهای کشور مگر به دعوت چه کسی آمده اند اگر قرار است کتمان شود مگر یاوه گویان نمی گویند که همه چیز مملکت به دست سپاه و… است ، که اگر این طور هست آیا سپاه و.. توانایی این رانداشته اند . که اولا از دیگر کشورها دعوت نکنند .و دوما کسی را تا مدتی نا معلوم به کشور راه ندهند تا آبها از اسیاب بیفتد یا کمرنگ شود وپس از آن این کارها را انجام دهند. پس این نمی تواند دلیلی منطقی برای تاخیر ،در اعلام واقعیت ماجرا باشد.
۲٫ پیدا شدن جعبه سیاه
آیا همین هایی که به قول یاوه گویان قدرت به دست آنهاست (سپاه و..) قدرت این نداشتند که جعبه سیاه رو تا مدتی نامعلوم معدوم کنند.چرا که می توانستند ولی چنین نکردند پس این هم نمی تواند دلیلی برای تاخیر در اعلام واقعیت ماجرا باشد.
۳٫ کارشناسی خود مردم ،نفهم تصور کردن مردم از سوی سپاه و…
بیان می کنند که اینان (سپاه و…) فکر کردند مردم نفهمند. ولی دیدن اینطور نیست خوب می فهمند ونتوانستند کار خود را کتمان کنند . لذا مجبور به واقعیت گویی شدند.
در جواب پاسخ به سوالات ذیل حائز اهمیت است وآن اینکه
.مردم ایران به چند دسته تقسیم می شوند؟ اقلیت واکثریت کدامند ؟
سپاه وانقلابی چند درصد؟
روحانیت چند درصد؟
بسیج چند درصد؟
ضد انقلاب چند درصد؟
منافق چند درصد؟
افراد بی تفاوت چند درصد؟
و… چند درصد؟
در جواب اگراین فرضیه را قبول کنیم که اکثریت خود اینها هستند(یاوه گویان) . با این فرضیه که اکثریت خود اینها باشند .پس چرا تا به حال عرضه تغییر در جامعه را نداشته اند؟. در جواب ممکن است بگویند. عرضه تغییر نداشتیم چون، قدرت به دست حاکمان زور گو بوده است (یعنی به قول آنها سپاه و…) واین یعنی حاکمان (سپاه و … )را جدا از اکثریتدانستند.
ولی واقعیت چیز دیگری بیان می کند وآن اینکه هرگز اینان(سپاه و..) جدا از اکثریت نیستند . که اگر چنین بود. پس چرا همیشه درجامعه اینگونه دیده می شود .که مردم ، اکثریت در کنار این حاکمان، در صحنه های مختلف انقلاب حضور دارند . کمی عقب تر را نگاه کنید (تشییع سردار- راه پیمایی ها و….) .پس این یاوه گویان اکثریت نیستند بلکه اقلیتند و این را نمی خواهند بفهمندوقبول کنند .
اکثریت مردم از جنس خود خودشان ، یعنی سپاه و انقلابیون می باشند .و در اینجا در جواب آنها که بیان کردند “سپاه و.. ،مردم را نفهم تصور نموده” می توان گفت که اگر سپاه و… مردم را نفهم تصور کرده اند .پس خودرا نیز که از جنس مردم می باشند نفهم تصور نموده اند و این در منطق عوام وخواص با عقلانیت هر فرد تناقض دارد. چرا که هیچ کس خود را در تصمیم گیری نفهم تصور نمی کند.واین یعنی ،هرگز سپاه و.. مردم را نفهم تصور ننموده اند بلکه بر عکس ، مردم را با بصیرت و آگاه می دانند.
وشرح توضیح اینکه چرا در اعلام حقیقت ماجرا تاخیر صورت گرفت
اولا بنده به هیچ یک از هواپیما هایی که تا به حال دوچار حادثه شده اند و مدت زمان اعلام وا قعیت خبر از مدت زمان اعلام واقعیت حادثه هواپیمای اوکراینی بیشتر بوده است کار نداشته وندارم ،از این بگذریم که هر چند جای تامل دارد. بیان نکات ذیل را در این خصوص حائز اهمیت می دانم.
مردم غیور ، خوب فکر کنید ،آیا در این اتفاق . با توجه به اینکه فاجعه ای عظیم است و این خبر بسیار دردناک است عاقلانه ترین کار این نیست که اول انسان جواب تمامی گمانه زنی هارا پیدا کند و در محال بودن آن به یقین برسد وبعد خبررااعلام نماید؟ . و آیا این خود زمان بردار نیست؟ .ولی حرفهایی گفته می شود که با توجه به این حرفها یقین در مرحله اول حاصل بوده .هرگز چنین نمی تواند باشد.
بنده به عقل ناقص خود با دلایل ذیل که در رد شایعه اصابت موشک توسط جمعی از متخصصان اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دانش آموختگان مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف طی بیانیه ای اعلام شده است و نیز با توجه به عمق فاجعه ، عاقلانه ترین کار را این می دانم که اول پاسخ دهم به تمام گمانه زنیها و بعد به بیان واقعیت بپردازم و این کار را نه تنها دغل بازی یا تلاش در کتمان واقعیت ، نمی دانم . بلکه عاقلانه ترین کار ومنطقی ترین کار می دانم . واگر غیر این بود افراد را بی منطق و بی تدبیر نام می نهادم .
واما بیانیه گمانه زنی ها ی متخصصین دانشگاه که از رسانه همین گمانه زنی ها توسط خیلی از کارشناسان مطرح گردید.
۱٫ فیلم های گرفته شده از شهریار مشخص است که کم کم پرنده در حال آتش گرفتن است و آتش به مرور افزایش پیدا می کند و انفجار لحظه ای و متلاشی شدن در هوا ، در کار نبوده و پس از چند دقیقه شعله ور شدن، آرام آرام زمین می خورد که انفجار اصلی بر اثر حجم بالای سوخت در زمین های شهریار واقع می شود.
۲٫ هیچ موشک و گلوله ای اصلا شلیک نشده، نه صدایی و نه تصویری وجود ندارد (عکسی که لاشه موشک روسی را در آن نشان دادند مونتاژی بوده و در محل سانحه به جز قطعات هواپیما چیزی یافت نشده است. ضمنا توجه داشته باشید موشک پس از اصابت سالم نمی ماند و منهدم می شود)
۳٫ همه سامانه های پدافند( IFF (Identification Friend & Fow ،شناسایی دوست از دشمن دارند و اتوماتیک هواپیمای مسافربری در شبکه پدافندی دوست محسوب می شود و قبل و بعد از پرواز ۷۳۷، ده ها پرواز داخلی و خارجی عادی به فعالیت خود پرداختند.
۴٫ حتی زمان شلیک با بی سیم سه بار به وسیله پرنده اخطار داده می شود و منور هم شلیک می شود.
۵٫ سامانه های پدافندی که پهپاد فوق پیشرفته رادارگریز

گلوبال هاوک آمریکا را در ارتفاع ۵۲۰۰۰ پایی از هواپیمای آمریکایی ۳۰ نفره نظامی همجوارش تشخیص داده و اشتباه نکردند، چطور روی فرودگاه امام در مورد هواپیمایی که در جدول پرواز قبلا نامش داده شده، اشتباه می کنند؟
۶٫ همیشه وقتی هدف تهدید کننده بزرگی در ارتفاع پایین باشد، پدافند ابتدا پس از سه بار اخطار، با توپ ضد هوایی به آن شلیک می کند نه با موشک چند میلیاردی.
۷٫ همچنین خلبان هواپیما پس از آتش گرفتن و توسعه حریق شروع به دور زدن و برگشت به فرودگاه امام کرده و ارتفاع هم کم کرده، اگر مورد هدف قرار گرفته بود در هوا متلاشی می شد و تکه های آن کیلومترها از هم دور می افتاد؛ در حالی که در فیلم ها مشخص است که روی زمین در اثر برخورد متلاشی شده و همه تکه ها یک جا افتاده است.
۸٫ هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ همان گونه که در ذیل مشخص است در ۱۵ سال اخیر بیشترین سانحه مرگبار را داشته (۱۰ سانحه مرگبار با بیش از ۱۱۰۰ کشته) که موجب ضرردهی و عزل مدیرعامل بوئینگ و پایین آمدن سهام آن شد. این سقوط آخر هم ضربه شدیدتری به آن شرکت می زند؛ فلذا سعی بر این کرده اند که در جنگ رسانه ای جای قاتل و مقتول را عوض کنند و توپ را به زمین طرف مقابل بیندازند. ” سازندگان پرنده قاتل اصلی هستند و ایرانیان مظلوم مقتول”
حوادث و فجایع بوئینگ ۷۳۷
پرواز ۶۱۰ لاین‌ایر، پرواز ۶۵۳ مالزی ایرلاینز، پرواز ۹۰ ایر فلوریدا، پرواز ۹۸۱ فلای‌دبی، پرواز شماره ۱۲۰ چاینا ایرلاینز، پرواز شماره ۱۸۱ لوفت‌هانزا، پرواز شماره ۱۸۵ سیلک ایر، پرواز شماره ۳۰۲ هواپیمایی، تیوپی، پرواز شماره ۴۴۰ ایندین ایرلاینز، پرواز شماره ۵۰۱ پاسفیک وسترن ایرلاینز، پرواز شماره ۵۸۵ یونایتد ایرلاینز، پرواز شماره ۶۸۹۵ هواپیمایی آسمان، پرواز شماره ۹۷۲ هواپیمایی کوبا،
۹٫ همچنین پس از بررسی های انجام شده مشخص شد مهندس پرواز ایرانی سلامت پرنده را تایید نکرده و پس از دو ساعت تاخیر و چکاپ مجدد موتور و باز کردن کاولینگ موتور، با امضا و اصرار تیم پرواز اوکراینی و قبول مسوولیت توسط خلبان، هواپیما به پرواز در آمده است.
۱۰٫ علت دقیق سانحه پس از بررسی دقیق اطلاعات پرواز و جعبه سیاه (FDR) و سامانه ضبط صدای کابین (CVR) و بقایای لاشه هواپیما و قطعات باقیمانده، توسط تیم های دوازده گانه مشخص خواهد شد و تا اعلام نتیجه بهتر از گمانه زنی های غیر مستند خودداری شود.

حال خود بررسی کنید آیا تاخیر حق مسلم نبوده است جواب فقط یک کلمه هست ولا غیر وآنهم
آری
پس تمام این حرفهای یاوه گویان جز برای ایجاد اغتشاش و برهم زدن آرامش وتضعیف روحیه انقلابیو ن چیز دیگری نمی تواند باشد . مراقب باشیم دشمن در کمین هست از هر بهانه استفاده می کند تا اهداف خود را پیش ببرد.
در پایان
جای تحسین دارد از سردار که با توجه به مسولیت سنگین خود و داشتن مقام کشوری اینگونه متواضعانه در برابر مردم سر تعظیم فرود می آورد وتمامی خسارت ها ومسئولیتها را صادقانه می پذیرد .
آفرین به این شجاعت
و پیام رهبری نیزخواسته اینجانب است .چرا که باید تحقیقات لازم برای پیدا شدن علتهای اصلی ،وشناسایی خاطی یا خاطیان این حادثه صورت پذیرد.
والسلام علیکم
آدینه
مدیر عامل موسسه قرآنی صادقیه مشهد (خادم القران)

Check Also

دعای ندبه مهدی یاوران ۳۱ تیر

➖🌺 💠اللهم عجل لولیک الفرج💠 ——–______________——-                موسسه قرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *