پیام مدیر عامل در خصوص پایان سال ۱۳۹۶ وعکسهای ماندگاراز سالی که گذشت

در روزهای واپسین سال جاری هستیم  روزهایی که بوی بهار را به دنبال دارد همه چیز رنگ و بویی خاص به خود گرفته . تاریخ در گذر است وآنچه می ماند آن است که ما با عمل خود نوشته ایم و به یادگار بر صفحه روزگار نگاشته ایم .

لحظه به لحظه عمر را به یاد آوریم وتاریخ ۱۳۹۶ را ورق زنیم ویاد کنیم از خاطرات آنان که بودند و اینک نیستند ومراقبت کنیم که از آنچه آموخته ایم د رعرصه عمل به کار بریم.

 وبدور اندازیم کینه ها  وکدورتهار را ودل را از زمستان خشکیده به بهاری نو مبدل  کنیم تا با شکوفه امید دلمان  عطر نسیم بهاری گیرد .

امید است که رنگ بهار زنگ دل بزداید وعطرآن  نشاط به  زندگی  دهدونسیم آن بذر محبت را در دل گرد افشانی کند وزیبایی آن وجودرا مزین به جلوه های الهی بنماید .

امید است چون طبیعت زنده شده  وزندگی کنیم وروزگار را عاشقانه در کنار معشوق سپری نماییم واز خدا یاری طلبیم که طلبه خود را چون گذشته حمایت کند تا مطلوب و منور به نور او گردیم.

در پایان از همه بزگواران عاجزانه می خواهم نواقص فعالیتهای موسسه را به لطف خود به ما یادآور شده ونظرات وپیشنهادات خود را جهت بهتر شدن فعالیتها مطرح نمایند وبه چشم محبت خود اینجانب را نسبت به کوتاهی هایی که نموده مواخذه ننموده  وعفو نمایید. که خدایی نکرده  حق الناس بار سنگیم را سنگین تر ننماید .

همیشه موفق پیروز باشید وبهاری

مدیر عامل موسسه صادقیه آدینه

 

عکسهای ماندگار از سال   ۱۳۹۶ موسسه صادقیه

 

Check Also

دعای ندبه مهدی یاوران ۳۱ تیر

➖🌺 💠اللهم عجل لولیک الفرج💠 ——–______________——-                موسسه قرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *